Wózek widłowy Mitsubishi FG25 2000

Oferujemy wózek widłowy wózek widłowy Mitsubishi FG25, zasilanie propan-butan, udźwig 2,5T, maszt Simplex, wysokość podnoszenia 2,0m, dodatkowa – czwarta sekcja hydrauliczna, przesuw boczny.

Cena: 18  000,00 PLN netto
Nr oferty: 0016fg25

Opis

Mitsubishi FG25 2000r.

Oferujemy na sprzedaż, wózek widłowy Mitsubishi FG25

Cena 18 000 PLN netto

  • Zasilanie propan-butan
  • Udźwig 2,5 T
  • Maszt Simplex
  • Wysokość podnoszenia 2,0 m
  • Dodatkowa – czwarta sekcja hydrauliczna.
  • Przesuw boczny

W przypadku zakupu, jesteśmy gotowi serwisować ten wózek u Klienta, wskazując na zakres naszego działania – obszar Mazowsza.

Posiadamy w ofercie również inne wózki o różnych parametrach, polecamy szczególnie zakup wózków, w naprawach których się specjalizujemy, tj.: Caterpillar i Mitsubishi. Oferujemy sprzedaż i wynajem wózków tych właśnie marek.
Odwiedź nasze pozostałe aukcje.
W 2020 roku proponujemy naszym Klientom zakup nowych oryginalnych wózków widłowych Mitsubishi – bezpośrednio z sieci Dealerskiej. Oferujemy pełną gamę modelową i dostęp do technicznie nowych produktów z zapasów magazynowych, jeszcze z roczników 2018/2019.

Mecha-Tec na Mazowszu jest dynamicznie rozwijającą się strukturą serwisowo-handlową, wyspecjalizowaną w obsłudze serwisowej wózków Caterpillar i Mitsubishi. Promujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych w atrakcyjnych cenach, pod warunkiem montażu przez nasz Serwis.
Pracownicy Mecha-Tec posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zawodowej z wskazanymi markami. Naszą misją jest dbałość o zaufanie i dobra opinia Klientów.

Z uwagi na nasze zawodowe doświadczenie, współpracujemy bezpośrednio z Europejskimi i Światowymi koncernami, m.in.: KUHN, ROCLA, CAMSO SOLIDEAL, CASCADE, VETTER, BERTIN Ex, HANSA-Flex.
Jeżeli zaprezentowany w ogłoszeniu wózek, nie spełnia Państwa oczekiwań, zapraszamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy zawsze gotowi do spełniania życzeń naszych przyszłych zadowolonych Klientów.

Parametry

Zasilanie propan-butan
Udźwig 2500 kg
Maszt SX2000
Rok produkcji 2000
<< wróć do listy