Wózek widłowy Mitsubishi FB20KT TX5990 Elektryczny

Oferujemy bardzo zwrotny, 3 kołowy wózek widłowy elektryczny Mitsubishi FB20KT, maszt typu triplex (wolny skok), wysokość podnoszenia 4,7 lub 6,0 m (zamiana masztów), przesuw boczny, prostownik 48V w komplecie, udźwig 2,0 T. Rok produkcji 2001.

Cena: 17  000,00 PLN netto
Nr oferty: 0014FB2kt

Opis

Mitsubishi FB20KT TX5990 Elektryczny

Oferujemy na sprzedaż, wózek widłowy Mitsubishi FB20KT

Cena 17 000 PLN netto

  • Napęd elektryczny;
  • Udźwig 2 tony;
  • Maszt Triplex;
  • Wysokość podnoszenia 4,7 lub 6,0 m (zamiana masztów);
  • Wolny skok;
  • Przesuw boczny;
  • Prostownik 48V w komplecie;
  • Rok produkcji: 2001;

W przypadku zakupu, jesteśmy gotowi serwisować ten wózek u Klienta, wskazując na zakres naszego działania – obszar Mazowsza.

Posiadamy w ofercie również inne wózki o różnych parametrach, polecamy szczególnie zakup wózków, w naprawach których się specjalizujemy, tj.: Caterpillar i Mitsubishi. Oferujemy sprzedaż i wynajem wózków tych właśnie marek.
Odwiedź nasze pozostałe aukcje.
W 2020 roku proponujemy naszym Klientom zakup nowych oryginalnych wózków widłowych Mitsubishi – bezpośrednio z sieci Dealerskiej. Oferujemy pełną gamę modelową i dostęp do technicznie nowych produktów z zapasów magazynowych, jeszcze z roczników 2018/2019.

Mecha-Tec na Mazowszu jest dynamicznie rozwijającą się strukturą serwisowo-handlową, wyspecjalizowaną w obsłudze serwisowej wózków Caterpillar i Mitsubishi. Promujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych w atrakcyjnych cenach, pod warunkiem montażu przez nasz Serwis.
Pracownicy Mecha-Tec posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zawodowej z wskazanymi markami. Naszą misją jest dbałość o zaufanie i dobra opinia Klientów.

Z uwagi na nasze zawodowe doświadczenie, współpracujemy bezpośrednio z Europejskimi i Światowymi koncernami, m.in.: KUHN, ROCLA, CAMSO SOLIDEAL, CASCADE, VETTER, BERTIN Ex, HANSA-Flex.
Jeżeli zaprezentowany w ogłoszeniu wózek, nie spełnia Państwa oczekiwań, zapraszamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy zawsze gotowi do spełniania życzeń naszych przyszłych zadowolonych Klientów.

Parametry

Zasilanie Elektryczny
Udźwig 2000 kg
Maszt TX5990
Rok produkcji 2001
<< wróć do listy