Wózek widłowy KOMATSU FG15

Oferujemy wózek widłowy wózek widłowy Komatsu FG15, zasilanie propan-butan, udźwig 1,5T, wysokość podnoszenia 4,5m.

Cena: 15  500,00 PLN netto
Nr oferty: 0017fg15

Opis

KOMATSU FG15

Oferujemy na sprzedaż, wózek widłowy Komatsu FG15

Cena 15 500 PLN netto

  • Zasilanie propan-butan
  • skrzynia biegów manualna – 2 biegowa
  • Udźwig 1,5 T
  • wysokość podnoszenia masztu 4,5m
  • wysokość przejazdowa 2,77m
  • waga wózka ok 2,4 tony
  • wyprodukowany w Japonii
  • stan techniczny – dobry, wózek sprawny, zadbany

Wózek po naprawie – wymiana zestawu gazowego, tarczy sprzęgłowej z dociskiem, wózek maksymalnie prosty, nieduży gabaryty wózka nieznacznie poniżej Linde, Toyota. Posiadamy w ofercie części zamienne do Komatsu. W przypadku zakupu, jesteśmy gotowi serwisować ten wózek u Klienta, wskazując na zakres naszego działania – obszar Mazowsza.

Posiadamy w ofercie również inne wózki o różnych parametrach, polecamy szczególnie zakup wózków, w naprawach których się specjalizujemy, tj.: Caterpillar i Mitsubishi. Oferujemy sprzedaż i wynajem wózków tych właśnie marek.
Odwiedź nasze pozostałe aukcje.
W 2020 roku proponujemy naszym Klientom zakup nowych oryginalnych wózków widłowych Mitsubishi – bezpośrednio z sieci Dealerskiej. Oferujemy pełną gamę modelową i dostęp do technicznie nowych produktów z zapasów magazynowych, jeszcze z roczników 2018/2019.

Mecha-Tec na Mazowszu jest dynamicznie rozwijającą się strukturą serwisowo-handlową, wyspecjalizowaną w obsłudze serwisowej wózków Caterpillar i Mitsubishi. Promujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych w atrakcyjnych cenach, pod warunkiem montażu przez nasz Serwis.
Pracownicy Mecha-Tec posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zawodowej z wskazanymi markami. Naszą misją jest dbałość o zaufanie i dobra opinia Klientów.

Z uwagi na nasze zawodowe doświadczenie, współpracujemy bezpośrednio z Europejskimi i Światowymi koncernami, m.in.: KUHN, ROCLA, CAMSO SOLIDEAL, CASCADE, VETTER, BERTIN Ex, HANSA-Flex.
Jeżeli zaprezentowany w ogłoszeniu wózek, nie spełnia Państwa oczekiwań, zapraszamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy zawsze gotowi do spełniania życzeń naszych przyszłych zadowolonych Klientów.

Parametry

Zasilanie propan-butan
Udźwig 1500 kg
Maszt 4500 mm
Waga wózka 2400 kg
<< wróć do listy